Odense GP 2007 (resultater og bilder)

Lars Tore Myge og Jon Henning Bergane møttes i 1/8-dels finalen.
Publisert: 28. feb. 2007 av Bordfotball.no

Endelig er årets Odense GP resultater er ute på web. Endelig fikk Norge en mann i semifinalen igjen. Sjekk artikkelen for å se resultater og bilder. Fullstendig rapport med tekst kommer imorgen, torsdag. Bordfotball.no beklager sein oppdatering.

 
 
 
 

 
 

 
Gruppe 1
Frederik Rawicki - Christian Emil Christiansen 0:0 (0:0) 
Massimo Cremona - Christian Emil Christiansen 10:0 (5:0) 
Massimo Cremona - Frederik Rawicki 5:0 (3:0) 

 
1. Massimo Cremona             15:0    6
2. Frederik Rawicki                  0:5    1
3. Christian Emil Christiansen   0:10   1

 
Gruppe 2
Eric Verhagen - Fred Vulpes 4:1 (1:0)
Trond Pedersen - Fred Vulpes 4:0 (1:0)
Eric Verhagen - Trond Pedersen 7:5 (3:2)

 
1. Eric Verhagen               11:6     6
2. Trond Pedersen              9:7     3
3. Fred Vulpes                    1:8     0

 
Gruppe 3
Robert Lenz - Thyge Enevoldsen 6:0 (3:0) 
Frode Sveinungsen - Marcus Tilgner 0:4 (0:3) 
Robert Lenz - Marcus Tilgner 1:1 (1:1)  
Frode Sveinungsen - Thyge Enevoldsen 1:2 (0:2) 
Robert Lenz - Frode Sveinungsen 6:0 (4:0)
Marcus Tilgner - Thyge Enevoldsen 2:0 (1:0)

 
1. Robert Lenz                    13:1     7
2. Marcus Tilgner                  7:1     7
3. Thyge Enevoldsen             2:9      3
4. Frode Sveinungsen            1:12    0

 
Gruppe 6
Lazaros Papakonstantinou - Jens Enevoldsen 8:0 (0:0)
Kristian Staal Nielsen - Lars Tore Myge 1:4 (1:1)
Lazaros Papakonstantinou - Lars Tore Myge 0:0 (0:0)
Kristian Staal Nielsen - Jens Enevoldsen 6:4 (2:3)
Lazaros Papakonstantinou - Kristian Staal Nielsen 4:4 (3:2)
Jens Enevoldsen - Lars Tore Myge 0:3 (0:0)

 
1. Lars Tore Myge                    7:1       7
2. Lazaros Papakonstantinou    12:4       5
3. Kristian Staal Nielsen           11:12     4
4. Jens Enevoldsen                   4:17      0

 
Gruppe 9
Vito Di Ruggiero - Simon Enevoldsen 6:0 (3:0) 
Anders Bergane - Dominik Schulz 0:4 (0:0) 
Vito Di Ruggiero - Dominik Schulz 2:1 (1:0) 
Anders Bergane - Simon Enevoldsen 3:0 (1:0) 
Vito Di Ruggiero - Anders Bergane 5:1 (2:0)
Dominik Schulz - Simon Enevoldsen 3:0 (1:0)

 
1. Vito Di Ruggiero                 13:2         9
2. Dominik Schulz                    8:2         6
3. Anders Bergane                   4:9         3
4. Simon Enevoldsen                0:12       0

 
Gruppe 10
Anders Grorud - Jacob Kyndbøl 20:0 (13:0) 
Anna-Lisa Mensel - Phong Phan 4:0 (1:0) 
Anders Grorud - Phong Phan 10:0 (6:0) 
Anna-Lisa Mensel - Jacob Kyndbøl 5:0 (3:0) 
Anders Grorud - Anna-Lisa Mensel 3:1 (3:0)
Jacob Kyndbøl - Phong Phan 0:1 (0:0) 

 
1. Anders Grorud                     33:1        9 
2. Anna-Lisa Mensel                 10:3        6
3. Phong Phan                           1:14      3
4. Jacob Kyndbøl                        0:26      0

 
Gruppe 11
Jon Henning Bergane - Henk Landzaat 1:1 (0:0)  
Leif Banscherus - Martin Kjærgaard 2:2 (0:0) 
Jon Henning Bergane - Martin Kjærgaard 2:0 (1:0)  
Leif Banscherus - Henk Landzaat 0:2 (0:1)  
Jon Henning Bergane - Leif Banscherus 5:1 (2:0)
Martin Kjærgaard - Henk Landzaat 4:5 (3:3) 

 
1. Jon Henning Bergane              8:2         7
2. Henk Landzaat                       8:5         7
3. Martin Kjærgaard                   6:9         1
4. Leif Banscherus                      3:9         1 

 

Barrages
Jon Henning Bergane - Thomas Øre Petersen 4-2 (1-1)
Frederik Rawicki - Lazaros Papakonstantinou 1-5 (0-2)
Trond Pedersen - Eugene Plytas 1-4 (0-2)
Marcus Tilgner - Dominik Schulz 2-1 (0-1)
Evripidis Prantsudis - Anna-Lisa Mensel 7-1 (4-0)
Kamilla Kristensen - Henk Landzaat 1-2 (1-2)

1/8-dels finaler

Massimo Cremona - Evripidis Prantsudis 5-2 (3-0)
Vito Di Ruggiero - Giacomo Monica 3-2 (1-1)
Manfred Pawlica - Lazaros Papakonstantinou 2-0 (0-0)
Marcus Tilgner - Saverio Bari 1-5 (0-5)
Robert Lenz - Eugene Plytas 1-2 (0-2)
Jon Henning Bergane - Lars Tore Myge 1-0 (0-0) sd
Marcel Schulz - Anders Grorud 5-1 (2-0)
Henk Landzaat - Eric Verhagen 0-1 (0-1)

Kvartfinaler
Massimo Cremona - Vito Di Ruggiero 3-0 (1-0)
Manfred Pawlica - Saverio Bari 1-2 (0-2)
Eugene Plytas - Jon Henning Bergane 1-2 (0-0)
Marcel Schulz - Eric Verhagen 1-5 (1-2)

Semifinaler
Massimo Cremona - Saverio Bari 0-1 (0-1)
Jon Henning Bergane - Eric Verhagen 2-3 (0-3)

Finale
Saverio Bari - Eric Verhagen 1-2 (1-1)

 
 
For å se resultater fra lagturneringen sjekk ut: 
Alle resultater Odense GP

Odense 07 | 15 bilder

← Tilbake


Site Powered by Sniggabo CMS v. 3.26
Tekst/bilder © Norges Bordfotball Forbund 2003 - 2017